ארטימדיה ישראל

26 באוקטובר 2015

ארטימדיה לא עוצרת: ערוץ 10 מצטרף לרשת הישראלית לפרסום פרוגרמטי בוידאו

גם צופי ערוץ 10 באינטרנט יונגשו למפרסמים באמצעות הפלטפורמה של ארטימדיה לפרסום חכם בוידאו 

נחתם הסכם שיתוף פעולה בין חברת ארטימדיה (artimedia), מובילה בפיתוח טכנולוגיות פרסום מתקדמות בוידאו, וערוץ 10 המפעיל את נענע10, אחד מאתרי התוכן המובילים בישראל המשדר תכנים טלוויזיוניים במתכונת לייב ו-VOD.

ההסכם יאפשר למפרסמי וידאו לרכוש צופי אינטרנט מפולחים בתכנים טלוויזיוניים איכותיים מבית ערוץ 10 הכוללים את מיטב תוכניות וסדרות הטלוויזיה הפופולריות של הערוץ כדוגמת גיא פינס, גב האומה, המקור וכו', כמו גם תוכניות ומהדורות של חדשות 10, תכני וידאו המופקים עצמאית ע"י האתר ועוד.

במסגרת השת"פ, כל מלאי הוידאו של ערוץ 10 בדסקטופ ובמובייל ינוהל וימכר אוטומטית באמצעות רשת הפרסום של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי בתכני וידאו. ההסכם כולל הנגשת דאטה על גולשי נענע10 למפרסמים ומשרדי פרסום אשר יוכלו לרכוש צפיות בזמן אמת, בשיטת Bidding או Guaranteed, דרך ממשק אינטרנטי מתקדם לניהול, מדידה ואופטימיזציה של קמפיינים בוידאו.

בשנה האחרונה הצטרפו כל שחקני התוכן המובילים באינטרנט הישראלי - בכללם וואלה!NEWS, ynet, mako, גלובס וספורט5 - לרשת הפרסומית של ארטימדיה. הרשת מנגישה למפרסמים את המלאי הגדול ביותר של צפיות וידאו עם כיסוי של כ-85% מהצופים במדיית פרימיום באינטרנט הישראלי, בשילוב פורמטים פרסומיים חכמים ויכולות טרגוט מתקדמות. כך למעשה, המפרסמים מגיעים לקהלים הרלוונטיים ביותר על פני מספר רב של אתרים ומכשירי קצה ובמקביל חוסכים כסף על חשיפות עודפות עם אפשרות שליטה על כמות ההגשות פר יוניק ברשת (C/F).

יואב הלדמן, משנה למנכ"ל ערוץ 10 ומנכ"ל נענע10: "הביקושים לפרסום בתכני פרימיום בדיגיטל הולכים וגדלים יחד עם היכולת הטכנולוגית לייצר קשר ישיר עם הצופה באמצעות דאטה. באמצעות ארטימדיה קהל המפרסמים בישראל יקבל חוויית פרסום אופטימלית בתכני הערוץ בדיגיטל עם כלי טרגוט משופרים ויכולות פילוח מתקדמות".

ד"ר עופר מילר, מייסד ומנכ"ל ארטימדיה: "אנו גאים להוסיף את תכני ערוץ 10, באמצעות נענע10, למהלך להנגשת תכני הפרימיום באינטרנט הישראלי לפרסום פרוגרמטי בוידאו. המטרה היא לבנות, יחד עם שחקני התוכן המובילים בישראל, פלטפורמה אחת לפרסום וידאו חוצה מסכים, שתאפשר למותגים לדבר רק עם הצרכנים הרלוונטיים ולסנכרן בזמן אמת בין הקמפיין שרץ בטלוויזיה לדיגיטל".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה