ארטימדיה ישראל

26 באוגוסט 2015

mako חובר לארטימדיה ומשלים המהלך להקמת רשת ישראלית לפרסום פרוגרמטי בוידאו

עם כניסתו של mako יונגשו למפרסמי הרשת מיליוני צפיות פרימיום של פרקים מלאים, VOD ולייב עשיר

נחתם הסכם שיתוף פעולה בין חברת ארטימדיה (artimedia), מובילה בפיתוח טכנולוגיות פרסום מתקדמות בוידאו, לזכיינית הטלוויזיה קשת המפעילה את mako, אתר התוכן הישראלי הנצפה ביותר בוידאו והאתר בעל כח הקניה הרב ביותר בקרב גולשים אשר מביא מיליוני צפיות של תוכן פרימיום, VOD ולייב עשיר.

במסגרת השת"פ, כל מלאי הוידאו של האתר בדסקטופ ובמובייל ינוהל וימכר אוטומטית באמצעות רשת הפרסום של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי בתכני וידאו. ההסכם כולל הנגשת דאטה על גולשי mako למפרסמים ומשרדי פרסום אשר יוכלו לרכוש צפיות בזמן אמת, בשיטת Bidding או Guaranteed, דרך ממשק אינטרנטי מתקדם לניהול ואופטימיזציה של קמפיינים בוידאו.


עם תוספת מהותית של כ-20 מיליון צפיות וידאו מדי חודש, משלים האתר מבית קשת את המהלך של ארטימדיה להנגשת תכני הפרימיום באינטרנט הישראלי לפרסום פרוגרמטי בוידאו. צפיות אלו מתבצעות בתכנים מובחרים הכוללים את מיטב תוכניות וסדרות הטלוויזיה הפופולריות של זכיינית השידור קשת (מאסטר שף, ארץ נהדרת, הכוכב הבא וכו'), כמו גם תוכניות ומהדורות של חברת החדשות, תוכניות ממגוון ערוצים שונים מהעולם, תכני וידאו המופקים עצמאית ע"י האתר ועוד – שמייצרים מעורבות גבוהה בקרב הצופים ומובילים במונחים של קשב, זכירות והעדפה למותג המפרסם ביחס לסביבות אחרות.

בנוסף ל-mako חתמה ארטימדיה בשנה האחרונה על הסכמים עם אתרי התוכן המובילים בארץ, בכללם וואלה!NEWS ו-ynet, במטרה להנגיש למפרסמי וידאו כיסוי מירבי של קהלים הצופים בתכני וידאו אונליין, תוך שימוש בפורמטים פרסומיים חכמים. בין מוצרי הפרסום ניתן למצוא את כלי ה-EngageRoll, המאפשר לצופים לדלג על הסרטון הפרסומי ולמפרסמים לשלם במודלCPV המבוסס רק על צפיות אמיתיות בפרסומת.

אורי רוזן, מנכ"ל ועורך ראשי, mako: "סוף סוף קורה פה משהו שמראה על ההתבגרות של שוק התוכן הדיגיטלי בישראל. מוקמת פה רשת פרסום וידיאו פרוגרמטית כמו בכל העולם, ומזה כולם ירוויחו, בעיקר הלקוחות. במקום להפנות תקציבים לתאגידים זרים יש עכשיו אפשרות לפרסם ברשת של האתרים הישראלים, עם תכני וידיאו פרימיום longform שרק mako יודעים להציע, יחד עם הטכנולוגיה האיכותית של ארטימדיה".

ד"ר עופר מילר, מייסד ומנכ"ל ארטימדיה: "הצטרפותה של mako הופכת את הרשת לעובדה מוגמרת. עם היקף חשיפה וכיסוי של כ-70% מהצופים במדיית פרימיום באינטרנט הישראלי, הרשת הפרוגרמטית של ארטימדיה גאה לספק למפרסמים את המלאי הגדול ביותר של צפיות וידאו בשילוב יכולות טרגוט מתקדמות, בכל מסך, בזמן אמת".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה