ארטימדיה ישראל

22 ביוני 2015

ספורט5 יטמיע את טכנולוגיית הפרסום שארטימדיה הביאה לישראל

מלאי הוידאו של אתר ערוץ הספורט ינוהל וימכר דרך הפלטפורמה של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי

חברת ארטימדיה (artimedia), מובילה בפיתוח טכנולוגיות פרסום מתקדמות בוידאו, וקבוצת RGE המפעילה את ספורט5, אתר הספורט המוביל בישראל, מודיעות על הסכם שיתוף פעולה במסגרתו כל מלאי הוידאו של אתר ערוץ הספורט בדסקטופ ובמובייל ינוהל וימכר בלעדית באמצעות הרשת של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי.

ההסכם יאפשר למפרסמים ולמשרדי פרסום להעלות קמפיינים מטורגטים בוידאו, באופן ישיר ועצמאי, לכחצי מיליון צרכני ספורט הגולשים באתר מדי יום. זאת באמצעות ממשק וובי לניהול ואופטימיזציה בזמן אמת; עם שליטה מלאה על תמחור, מיקוד וביצועים. הנדל"ן הפרסומי שיועמד לרשות המשווקים כולל את מתחם ה-VOD של אתר ערוץ הספורט המשדר את תקצירי

הליגות השונות בישראל ובעולם, כדוגמת ליגת האלופות והליגה הספרדית, ואת מיטב התוכניות של הערוץ המשודרות בטלוויזיה.

במסגרת ההסכם, תוטמע בשבועות הקרובים המערכת הפרוגרמטית של ארטימדיה באתר ערוץ הספורט, יחד עם פורמטים אינטראקטיביים המוצגים על בסיס רלוונטיות לפרופיל ההתנהגותי ולנטיות הגלישה של הצופים, ביניהם כלי המאפשר לצופים לדלג על הסרטון הפרסומי ולמפרסמים לשלם במודל CPV המבוסס רק על צפיות אמיתיות בפרסומת.

לדברי גל תורג'מן, משנה למנכ"ל ארטימדיה: "הביקושים לפרסום בוידאו הולכים וגדלים והמהפכה הפרוגרמטית בעיצומה. אנו שמחים להנגיש למפרסמינו את קהל הצופים המפולח של אתר ערוץ הספורט, בשילוב פורמטים פרסומיים שמייצרים מעורבות גבוהה וטכנולוגיה שמאפשרת לדלוור את המסר הנכון בזמן הנכון".

מקבוצת RGE נמסר כי "הפרסום בדיגיטל הופך יותר ויותר מבוסס דאטה וממוקד בקניית קהלים באמצעות הפלטפורמות הפרוגרמטיות החדשות. בזכות הטכנולוגיה של ארטימדיה מפרסמי וידאו יכולים להגיע לקהלי הפרימיום הממוקדים של ערוץ הספורט בדסקטופ ובמובייל בצורה חכמה ומדויקת הרבה יותר".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה