ארטימדיה ישראל

7 במאי 2015

גלובס מאמץ את טכנולוגיית הפרסום המתקדמת של ארטימדיה

החברות חתמו על הסכם בלעדי במסגרתו כל מלאי הוידאו של גלובס ינוהל וימכר אוטומטית באמצעות רשת הפרסום של ארטימדיה
חברת ארטימדיה (artimedia), מובילה בפיתוח טכנולוגיות פרסום מתקדמות בוידאו, וגלובס, האתר הכלכלי המוביל בישראל, חתמו היום (ה') על הסכם שיתוף פעולה בלעדי במסגרתו כל מלאי הוידאו של גלובס בדסקטופ ובמובייל ינוהל וימכר אוטומטית באמצעות הרשת של ארטימדיה לפרסום פרוגרמטי.

בחודשים האחרונים ערכו החברות פיילוט עם מותגים נבחרים כגון ביטוח ישיר, מגה וצ'מפיון מוטורס, שביצעו קמפיינים בתכני גלובס TV עם כלי ה-EngageRoll, המאפשר לצופים לדלג על הסרטון הפרסומי ולמפרסמים לשלם במודלCPV  המבוסס רק על צפיות אמיתיות בפרסומת. תוצאות הפיילוט הראו תגובות חיוביות של הצופים לפורמט הפרסומי החדש עם שיעורי השלמת צפייה גבוהים מהממוצע ומעורבות גבוהה עם הפרסומת.

ההסכם יאפשר למפרסמים ולמשרדי פרסום להעלות קמפיינים באופן ישיר ועצמאי בערוץ הוידאו של גלובס המשדר עשרות סרטונים בשבוע בנושאי כלכלה, נדל"ן, לייף-סטייל, רכב, טכנולוגיה ועוד; דרך הממשק המתקדם של ארטימדיה לניהול קמפיינים ואופטימיזציה בזמן אמת; עם שליטה מלאה על תמחור, מיקוד וביצועים.

רשת הפרסום של ארטימדיה מציעה ריץ' (Reach) נרחב המכסה מעל למחצית משוק צפיות הוידאו בתכני פרימיום באינטרנט הישראלי, בשילוב פורמטים פרסומיים אינטראקטיביים המשמרים את חווית הצפייה ומוצגים לגולש על בסיס רלוונטיות לפרופיל ההתנהגותי ולנטיות הגלישה שלו. ההסכם עם אתר גלובס מתווסף להסכם שנחתם לאחרונה עם וואלה! להטמעת הפלטפורמה הפרוגרמטית של ארטימדיה במדיית הוידאו של האתר.

לדברי ד"ר עופר מילר, מייסד ומנכ"ל ארטימדיה: "טכנולוגיית ניתוח הוידאו של ארטימדיה היא מהמובילות בעולם, והיא ללא ספק תייעל את חווית הפרסום בוידאו בגלובס, תייצר ערך רב למפרסמים ותגדיל ביקושים לפרסום וידאו באתר. שכן, המגמה העולמית מצביעה על עלייה ברורה בשיעורי הצפייה בפרסומות וידאו באינטרנט בזכות כניסתם של ערוצים פרוגרמטיים ישירים המציעים אפשרויות פרסום איכותיות במקום ידוע ובתנאים ידועים".

גדעון אוזן, סמנכ"ל האינטרנט של גלובס: "אנו גאים להצטרף למהפכת הפרסום בוידאו. הפלטפורמה החדשנית של ארטימדיה תספק לגולשים חווית צפייה נעימה יותר ולמפרסמים פורמטים פרסומיים חכמים ויעילים יותר. המהלך יסייע למותגים ישראליים להגיע לקהל היעד האיכותי של גלובס בצורה ממוקדת ומדויקת".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה