ארטימדיה ישראל

15 באפריל 2015

גל תורג'מן מונה למשנה למנכ"ל ארטימדיה בתחום המכירות והפיתוח העסקי

ארטימדיה, המפעילה רשת לפרסום פרוגרמטי בתכני פרימיום וידאו באתרי התוכן המובילים בישראל, מודיעה על מינויו של גל תורג'מן למשנה למנכ"ל בתחום המכירות והפיתוח העסקי.

גל תורג'מן
גל תורג'מן (50) נחשב לאחד האנשים המקצועיים והמנוסים בתעשייה עם שנים של ניסיון בשידורי ברודקאסט, ניו מדיה ופרסום בעולמות הדיגיטל. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על בניית מערך המכירות של החברה ועל הקשר עם לקוחותיה, ביניהם מותגים ומשרדי פרסום המפרסמים בוידאו ומחפשים פתרון לפרסום אוטומטי בזמן אמת שיאפשר להם להגיע בקליק אחד לקהלים מפולחים הצופים בתכני וידאו איכותיים באינטרנט הישראלי, כולל פרסום במודל תשלום יעיל והוגן המבוסס רק על צופים שבחרו בפועל לצפות בסרטון הפרסומי.

קודם להצטרפותו לארטימדיה, שימש גל כמנכ"ל הועדה למדרוג האינטרנט בישראל ולפני כן כיהן כמנהל פיתוח עסקי וטכנולוגיות חדשות בחברת הלוויין YES. בנוסף, היה ממקימי חברת ההיי-טק Vbox Communications ושימש כסמנכ"ל השיווק והמכירות שלה. לגל תואר ראשון בכלכלה ומדעי המדינה מאוניברסיטת בר אילן ו-Mini MBA מהאקדמיה של מיקרוסופט.

ד"ר עופר מילר, מייסד ומנכ"ל ארטימדיה: "תחום הפרסום בוידאו צמח בשנה האחרונה בכ-50% והפך להיות כלי הכרחי ומשמעותי להעברת מסרים לקהלי פרימיום ממוקדים, בין היתר בזכות שכלול הטכנולוגיות הנחוצות לפרסום ממוקד משתמש. לגל ניסיון רב שנים בכל תחומי המדיה הדיגיטלית אשר יסייע לחברה להחדיר לשוק האינטרנט הישראלי את הפרסום הפרוגרמטי בוידאו".

גל תורג'מן: "אני שמח להצטרף לאחת מחברות האד-טק המבטיחות בישראל המשלבת מדיה עם טכנולוגיה מתקדמת. לארטימדיה יש את הפלטפורמה החכמה ביותר בשוק הישראלי לניהול וקנייה אוטומטית של פרסום בתכני וידאו איכותיים באינטרנט ואין לי ספק שהיא תסייע למשווקים לקבל את ההחזר הגדול ביותר על השקעות הוידאו שלהם".

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה