ארטימדיה ישראל

16 בפברואר 2015

לראשונה באתרי תוכן ישראלים - פרסום פרוגרמטי בוידאו

ארטימדיה משיקה רשת לפרסום פרימיום בוידאו עם פורמטים חכמים שיוגשו בתכני הוידאו של אתרי התוכן המובילים בישראל

ארטימדיה (artimedia) משיקה רשת לפרסום פרימיום בוידאו באתרי תוכן בישראל. החברה, המתמחה בטכנולוגיות פרסום מתקדמות בוידאו, פיתחה באמצעות טכנולוגיית ניתוח-וידאו בלעדית פורטפוליו של פורמטים חכמים ואינטראקטיביים המשולבים בתוך ועל-גבי תכני וידאו. הפורמטים הייחודים יהיו נגישים למפרסמים באמצעות פלטפורמה מתקדמת לניהול ואופטימיזציה של קמפיינים, המאפשרת לרכוש צפיות בזמן אמת במדיית פרימיום.

החברה, שעד כה חתמה על הסכמים לשיתוף פעולה מסחרי עם אתרי התוכן המובילים בישראל, החלה בפיילוט ראשוני עם גלובס TV, במסגרתו הפרסומות המוצגות לפני תכני הוידאו באתר מכילות רכיב אינטראקטיבי המאפשר לצופים לדלג על הסרטון הפרסומי או להמשיך לצפות בו.

מוצרי הפרסום של החברה יתבססו על טכנולוגיה חדשנית המסנכרנת אוטומטית את אופן הגשת הפרסומות עם תוכן וידאו ומייצרת מלאי מובחר וייחודי בנכסי וידאו של אתרי תוכן איכותיים. בתוך כך, בפעם הראשונה במדיית פרימיום בוידאו, יתאפשר מודל תשלום יעיל והוגן המבוסס רק על צופים שבחרו בפועל לצפות בפרסומת.

הטכנולוגיה מאחורי ארטימדיה מייעלת את התהליכים הסבוכים הקיימים היום ברכש אונליין וידאו החל משלב התכנון, כלה בתפעול ועד ניתוח אפקטיביות ואופטימיזציה בכל שלבי הקמפיין. באמצעות הפלטפורמה הכוללת של ארטימדיה יוכלו מפרסמים ומשרדי פרסום בישראל לעלות בקמפיין וידאו מבוסס דאטה בדסקטופ ובמובייל, ולהגיע באופן ממוקד ומכוון תוצאות לקהלי היעד המתאימים ביותר עבורם.

ד"ר עופר מילר
ד"ר עופר מילר, מייסד ומנכ"ל ארטימדיה: "ארטימדיה תעשה מהפכה בתחום הפרסום באונליין וידאו במדיית פרימיום בישראל. הפלטפורמה המתקדמת שלנו תאפשר למותגים להתחבר בקלות וביעילות עם צופים רלוונטיים ומעוניינים באינטרנט הישראלי, כאשר כל צופה שני בוידאו באינטרנט ייחשף לפרסומות המוגשות באמצעותנו".
לדברי ד"ר מילר, הפרסום בעולם מתקדם לרכש פרוגרמטי ישיר (programmatic direct) ובכוונתו להוביל את המגמה של פרסום פרוגרמטי בתחום הפרימיום וידאו. "היכולת הטכנולוגית הייחודית של ארטימדיה, המבוססת על ניתוח של תכני וידאו, תסייע למפרסמים ולבעלי אתרים לקבל את ההחזר הגדול ביותר על השקעות הוידאו שלהם בעולמות הדיגיטל ולהגדיל את ה-ROI" הוסיף מילר.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה