ארטימדיה ישראל

2 בפברואר 2015

נעים להכיר! 

אנחנו ארטימדיה

בשנה האחרונה פיתחנו את אחת הפלטפורמות המתקדמות בשוק למונטיזציה של וידאו באינטרנט במטרה למקסם את השקעות הוידאו של מפרסמים ואתרי תוכן, תוך שיפור חוויית הרכישה והמכירה של פרסום פרימיום בווידאו.

כדי לאפשר למפרסמים להגיע לקהלים מעוניינים ורלוונטיים במדיית פרימיום, אנו משלבים בין טכנולוגיית ניתוח וידאו ליצירת פורמטים פרסומיים חדשניים המוגשים בדסקטופ ובמובייל יחד עם מערכת כוללת לניהול קמפיינים פרסומיים ואופטימיזציה בזמן אמת, המאפשרת מעקב שוטף וניתוח של ביצועי הקמפיין.

טכנולוגיית הפרסום החכמה שלנו מבוססת על מומחיות רבת שנים ויכולות ניתוח-תוכן וידאו מתקדמות של חברת ארטוויז'ן, המתמחה בפיתוח פתרונות ממוחשבים לזיהוי וניתוח אובייקטים בווידאו למטרות אבטחה.

רוצים לדעת עוד על הפתרונות שיסייעו לכם לייצר אינטראקציה עם הצופים הנכונים לכם? בואו להציץ ולהתרשם מהאתר החדש שלנו, אשר מספק אינפורמציה מקיפה אודות השירותים שלנו בארץ ובעולם.

אנו נשתמש בפלטפורמת הבלוג כדי לדון ולשתף אתכם בטרנדים, במגמות ובמחקרים באחד התחומים הצומחים ביותר כיום בשוק הדיגיטל -  פרסום בוידאו - הן מהזווית של התפתחויות בתחומי טכנולוגיה, מדיה ופרוגרמציה והן בהיבטים של מיתוג, הנעה לפעולה ועוד, בארץ ובעולם.

מצפים לשנת וידאו נהדרת ולקבלת משוב מכם.

הישארו איתנו!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה